Jakie kosmetyki poleca Pikachu???

Wszyscy kochają pokemony, chodzą z nimi krok w krok, szukają ich, naśladują je….. a co za tym idzie śledzą ich trendy makijażowe!

Oczywiście Pikachu jak każdy szanujący się pokemon ma swoich ulubieńców kosmetycznych. Generalnie nawet nie wiem czy Pikachu jest kobietą, ale załóżmy, że jest! ;D A więc jakie kosmetyki poleca Pikachu???

1. Oczywiście żółte cienie do powiek!!!! Jak je stosować? Najlepiej wysmaruj sobie nimi całą twarz, aby upodobnić się do najlepszego Pokemona wszech czasów! Jeżeli boisz się, że wzbudzisz zbyt duże zainteresowanie wśród ludzi i zaczną Cię ścigać na ulicy próbując złapać w swój pokeball, postaw na minimalizm, umaluj same powieki!

2. Podstawa to oczywiście czerwone policzki! Co w tym celu radzi Pikachu??? No, generalnie po co bawić się z jakimiś tam różami w kamieniu! Tutaj trzeba konkretnej pigmentacji! A taką uzyskasz dzięki czerwonej szmince! Pika poleca czerwoną pomadkę z Golden Rose 😀 Namaluj nią na policzkach dwa czerwone kółeczka i gotowe! E Voila!

3. Ostatni krok to makijaż uszu! Oczywiście trzeba je pomalować czarną farbką. Ulubieńcem Pikachu w tej kwestii jest wodoodporny eyeliner z Maybelline! Podobno wytrzymuje w każdej walce, nawet w starciu z wodnym pokemonem Blastoise'm.

W takim makijażu możesz być pewna, że będziesz wyglądać "wyjątkowo" i "trendy". ;D

Tak wiec do dzieła fani Pokemonów!!!! Podążajcie za trendami!

Z żartem pozdrawia
MakeupDesigner

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Ładowanie