Twój SKLEP w Lamazi

Prowadzisz sklep internetowy z kosmetykami dla kobiet?
LAMAZI pozwoli Ci na łatwe pozyskanie nowych, świadomych klientów zainteresowanych zakupem produktów z twojego sklepu.
Platforma LAMAZI to pierwsza w Polsce społeczność skupiająca kobiety dbające o urodę, popularne blogerki modowe oraz najlepsze sklepy z damskimi produktami.


DOŁĄCZ DO GALERII KOSMETYKÓW!
KOBIETY CZEKAJĄ NA TWÓJ SKLEP W LAMAZI !

DLACZEGO LAMAZI ?

WIĘKSZA SPRZEDAŻ

Twoje zarobki wzrosną poprzez zdobycie nowych klientów, chętnych na zakup produktów z twojego sklepu internetowego.

MODEL ROZLICZANIA

Dzięki rozliczeniu CPC płacisz tylko za wartościowych klientów, którzy klikną w produkt i od razu odwiedzą Twój sklep. Takie osoby są gotowe kupować twoje produkty!

POPULARNOŚĆ

LAMAZI dba o rozwój i większą popularność Twojego sklepu poprzez produkty zamieszczane u nas, stanie się on interesującym miejscem na zakup kosmetyków.

RUCH

Codziennie z LAMAZI korzystają kobiety szukające odpowiednich kosmetyków. Współpracujemy z popularnymi blogerkami, które zamieszczają u nas nagrania z poradami dla kobiet.

DOSTĘPNOŚĆ

Intuicyjne rozmieszczenie produktów w platformie sprawia, że klienci bez problemu znajdą u nas Twoje kosmetyki. Jedno kliknięcie i są gotowi kupić dany produkt!

SPOŁECZNOŚĆ

Klienci LAMAZI to społeczność kobiet, które chętnie kupują kosmetyki przez internet, szukają porad w kwestiach urody i znają się na kosmetykach.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Wymaga on uzupełnienia danych kontaktowych i linku do pliku xml, który jest niezbędny do współpracy.
To wszystko! Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach. Witamy w LAMAZI.

Jeśli wyrażasz zainteresowanie współpracą, skontaktuj się z nami:

Kontakt