Twój BLOG w Lamazi

Jesteś blogerką i prowadzisz ciekawego bloga dla kobiet?
Platforma LAMAZI to pierwsza w Polsce społeczność skupiająca popularne blogerki modowe, inspirująca ponad milion kobiet z pasją, kochających modę i kosmetyki. Uwielbiają LAMAZI bo mogą znaleźć tu cenne porady doświadczonych blogerek oraz interesujące tutoriale w formie nagrań wideo, pomagające wielu kobietom osiągnąć to czego pragną. Dzięki popularności LAMAZI twój blog z pewnością zainspiruje i zdobędzie mnóstwo nowych użytkowników, którzy będą chcieli słuchać twoich wartościowych porad. Twój blog stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalny w świecie mody a twoje tutoriale oglądane będą przez tysiące kobiet z całego świata. LAMAZI pomaga osiągnąć sukces, zwiększa popularność i markę bloga modowego.


KOBIETY CZEKAJĄ NA TWÓJ BLOG W LAMAZI!
DOŁĄCZ TERAZ!

TWOJE TUTORIALE ZOBACZĄ
MILIONY KOBIET

LAMAZI sprawia, że twój blog odwiedzają kobiety, które codziennie inspirujesz poprzez swoje nagrania. Poszukują odpowiednich porad, które krok po kroku pokazują jak osiągnąć dany efekt. Pomagasz kobietom prezentując to na swoich nagraniach a twoja popularność automatycznie rośnie.

NIESAMOWITA POPULARNOŚĆ
TWOJEGO BLOGA

LAMAZI czyli największa społeczność, tworzona przez kobiety dla kobiet. To twój inspirujący blog, to blogi innych znanych blogerek ze świata mody, to kobiety dbające o urodę, kochające modę i oglądające twoje nagrania. To sprawia, że stajesz się popularną i cenioną osobowoś

ZOSTAŃ ROZPOZNAWALNĄ OSOBĄ
W ŚWIECIE MODY

Dołącz do LAMAZI już dziś. Nasza społeczność kobiet czeka na twój blog i chce posłuchać porad w kwestiach wyglądu. Zostań ekspertem w oczach milionów kobiet i bądź najlepsza w tym co robisz!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Wymaga on uzupełnienia danych kontaktowych i linku do pliku xml, który jest niezbędny do współpracy.
To wszystko! Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach. Witamy w LAMAZI.

Jeśli wyrażasz zainteresowanie współpracą, skontaktuj się z nami:

Kontakt