Cienie idą w cień! | Cień

Cienie pod oczami to kłopot, z którym walczy niejedna kobieta. Niestety wiek nie zawsze ma tutaj znaczenie, ponieważ nawet młode osoby mogą mieć zasinienia wokół oczu- taka uroda po prostu. Podobnie jest z naszym ukochanym cellulitem, możesz ważyć 55 kg przy wzroście 170 cm i go mieć, a możesz ważyć 80 kg i go nie mieć… życie. Na szczęście jest makijaż i z zamaskowaniem cieni można sobie łatwiej poradzić, niż z maskowaniem cellulitu cha cha! Przede wszystkim pierwsza rzecz którą musisz określić to kolor twoich cieni.

1. Cienie fioletowe i granatowe. Na takie zasinienia najlepiej zadziała korektor o żółtym zabarwieniu. Możesz również użyć specjalnego żółtego kamuflaża, którym zneutralizujesz cienie, a następnie nałożyć korektor rozświetlający w płynie. Kamuflaże mają zwykle ciężką konsystencję, stąd to połączenie.
2. Cienie czerwono-różowe również powinien przykryć żółty korektor, lub możesz użyć zielonego kamuflaża neutralizującego i j.w. swój korektor.
3. Cienie brązowe-pomarańczowe- tutaj na ratunek przyjdzie ci kamuflaż niebieski.
4. Cienie zielonkawe zamaskujesz kamuflażem różowym.

Pamiętaj aby twój korektor był o 1-2 tony jaśniejszy od podkładu którego używasz oraz by miał odpowiedni naturalny odcień, jak najbardziej zbliżony do typu twojej karnacji.
Jeżeli zasineniom towarzyszy tzw. worek pod oczami, korektor nie może być zbyt jasny, ponieważ to co jasne jeszcze bardziej "uwypukla".

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Ładowanie