user avatar
Mejkapowakasia
Liczba dodanych tutoriali: 30
Pasjonatka, wszystko co tworzę robię w 100% dla siebie. Bawię się make-upem już od ponad 5 lata. Codziennie śledzę godzinami nowe techniki malowania jaki produkty.
user avatar
MakeupDesigner
Liczba dodanych tutoriali: 17
Makijażem interesuję się praktycznie od dziecka. Kosmetyki kręciły mnie już od dawna. Moją pierwszą kosmetyczką była szuflada :) Teraz jestem wizażystką-stylistką i to co robię sprawia mi wiele radości! Lubię pomagać udzielając wskazówek i rad dotyczących urody.
user avatar
KingaBednarz
Liczba dodanych tutoriali: 4
Dyplomowana makijażystka w pełni oddająca się swej pasji. Pracuje przy wielu sesjach zdjęciowych, stale się dokształcając. Makijażystka w agencji modelek i modeli Pink Melon Models Management. Początkujący kosmetolog. Preferuje lekki i świeży wygląd makijażu. Oprócz wielkiego zamiłowania do świata mody, w wolnej chwili lubi tworzyć filmy na YouTube. Wieczny pracoholik ;)
facebook-profile-picture
Julia Zygmuntowicz
Liczba dodanych tutoriali: 2
Dziękuję, że jesteście obserwatorami JUILOY! Chcę wam służyć moją opinią i pomocą tutaj - więc bardzo liczę się z każdym mailem, komentarzem oraz opinią. Mój blog jest typem beauty-lifestyle, więc często pojawiają się tam także różnego rodzaju tutoriale oraz porady i triki :) CAŁUJE!
user avatar
Poradymalejani
Liczba dodanych tutoriali: 1
user avatar
erickaballou
Liczba dodanych tutoriali: 1