5 makijażowych looków, które wykonasz w 5 minut. | Szybki makijaż

1

Są czasem takie dni, że trzeba gdzieś szybko wyjść i zrobić makijaż na tzw. prędkości 😉 Pośpiech powoduje stres i jak zaczynasz się malować, to akurat nic Ci nie wychodzi. Oto kilka prostych makijaży, w których będziesz się wyróżniać. Będzie minimalistycznie ale efektownie 😉

1. Pokaż swoje brwi!
Uważasz, że masz ładne oczy i kształt brwi? Jeżeli tak, to podkreśl kształt brwi, tak jak lubisz, a oczy umaluj brązowym cieniem na górnej i dolnej powiecie- dobrze rozetrzyj aby stworzyć efekt przydymienia. Mocne brwi w stylu Cary Delevigne są ciągle na topie. Uważaj tylko żeby nie przesadzić. Usta umaluj na kolor nude.

2. Kolorowa linia wodna
To takie proste! Jeno pociągnięcie kolorową kredką a twoje spojrzenie od razu się zmienia! Możesz użyć kredki w kolorze turkusowym, niebieskim, zielonym lub metalicznym. Dodatkowo wytuszuj mocne górne rzęsy aby nadać mocy spojrzeniu i gotowe!

3. Czerwone usta + dużo rzęs
Chyba nie ma nic prostszego. Czerwone usta zawsze będą przykuwać uwagę, a zalotne spojrzenie dzięki wachlarzowi rzęs sprawi, że nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Policzki muśnij neutralnym różem i jesteś gotowa do wyjścia. Pamiętaj aby użyć najpierw odpowiedniej konturówki do ust. Nie chcesz chyba efektu Jokera.

4. Szybka kreska
Kreska eyelinerem zawsze jest ok. Zrób ją nico bardziej na kocie oko i wytuszuj dobrze rzęsy. Na policzki nałóż róż w odświeżającym kolorze, a usta muśnij subtelnym błyszczykiem. Będziesz wyglądać "flawless" cały dzień 😉

5. Usta w stylu vamp.
Możesz sobie pozwolić na ten look jeżeli masz ładne, pełne usta. umaluj je ciemną, bordową pomadką. Aby oczy nie wyglądały zbyt "biednie" w stosunku do ust, użyj czarnej kredki wzdłuż linii rzęs i rozetrzyj ją aby nadać jej miękkie wykończenie. Wytuszuj rzęsy i gotowe!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Ładowanie